Cesta za pokladem

Školní družina ve spolupráci s Turistickým oddílem každoročně pořádá pro děti rozloučení se školním rokem, „Cestu za pokladem“. Letos akce proběhla 19. 6. 2019 a zúčastnilo se jí 36 žáků převážně prvního stupně. Všichni se chovali pěkně a bezpečně. CHVÁLÍME!

Větší kamarádi z turisťáku a paní učitelka Černochová označili fáborky cestu se spoustou zábavných úkolů, která nás dovedla k pokladu plného sladkostí. Letos byla nejrychlejší v hledání pokladu žákyně druhé třídy. U kapličky na nás čekal oheň a opékání špekáčků. Velké dobrodružství si pro nás připravilo i počasí a poslalo na nás teplý letní liják. To bylo super!

Radostným zvoláním „HURÁ“ jsme se rozloučili se školním rokem 2018 – 2019.

Všem dětem i vyučujícím přejeme pohodové prázdniny. Vychovatelky školní družiny.

Fotogalerie: Cesta za pokladem