Cesta za pokladem

Ve čtvrtek 23. 6. 2022 se ve školní družině konala akce a zároveň rozloučení s tímto školním rokem „Cesta za pokladem“.

Naše cesta začala přečtením dopisu, který děti obdržely od skřítka Rychlebáka.  Rozběhli jsme se ven plnit úkoly, hledat poklad a nakonec se posilnit šťavnatými opečenými špekáčky. Sluníčko hodně pálilo, ale skřítek Rychlebák nám posílal svěží vítr z Rychlebských hor a tak jsme cestu parádně zvládli.
Abychom našli tu správnou cestu k pokladu, o to se nám postaraly děti z turistického kroužku, pod vedením paní učitelky Černochové. ¨

Děti spolu při plnění zadaných úkolů bezvadně spolupracovali (např. společné zpívání písničky, určování živočichů, žijících na louce...). Nakonec se společně hledal poklad, který obsahoval pár sladkostí a dobrot.

Děti byly nadšené a cesta za pokladem se jim moc líbila. Závěrem jsme se, společně s pomocníky, vydali zpět ke škole a byli jsme rádi za příjemně strávené odpoledne.

Foto a text: Eva Schopfová

Fotogalerie: Cesta za pokladem