Orientační běh

Dne 2. 10. 2015 se naše škola zúčastnila orientačního běhu ve Velké Kraši na Habině. Závod pomáhal pořádat sportovní klub Haná orinteerig. Běželo se ve dvojicích ve čtyřech kategoriích. Zúčastnili se družstva ze čtyř škol. Byla to pořádající Vidnava, Zlaté hory, Vápenná a my. V kategorii starší žáci se na druhém místě se umístila dvojice Jan Křupka a Matěj Salva. Kategorii starších žákyň ovládla naše škola. Na třetím místě se umístila Diana Zeleňáková a Kateřina Langerová, na druhém Kateřina Šlampová a Lucie Prokelová. Na prvním místě a zároveň královnami Habiny se jednoznačně staly Petra Latzelová a Marie Macečková.

Text: Marie Macečková a Petra Latzelová

Fotogalerie: Orientační běh

ZŠ Žulová © 2015 Všechna práva vyhrazena.