Okresní finále ve florbale žáků

V listopadu proběhla v hale v Mikulovicích okresní finále ve florbale chlapců, kam se probojovala i naše mužstva.

Jako první odehráli svůj turnaj žáci 6. a 7. tříd. Ze základní skupiny jsme po výsledcích 3:1 s Lipovou a 4:1 s Bělou postoupili z prvního místa. V semifinále na nás čekaly Supíkovice, které sice vstřelily první branku zápasu, ale my jsme byli schopni rychle kontrovat a utkání v poklidu vyhrát 5:2. Ve finále turnaje jsme se o vítězství a postup do krajského kola utkali s Českou Vsí. I toto utkání se od začátku vyvíjelo v náš prospěch a zaslouženě jsme zvítězili 5:1. Díky tomuto úspěchu tak máme právo reprezentovat okres Jeseník 4.12. v krajském kole v Přerově.
Sestava: Florián, Kopecký, Valíček M., Latzel, Rejda, Syrovátka, Fedora, Čáslava, Blažek.

O dva dny později se v Mikulovicích střetla družstva starších žáků. My jsme odjeli posíleni o dva vítěze úterního turnaje. Bohužel jsme se v tomto turnaji nepotkali se střeleckou formou. Ze skupiny jsme dokázali postoupit z prvního místa. V semifinále jsme proti Mikulovicím neproměnili spoustu šancí, za což nás domácí potrestali gólem v poslední minutě. Po porážce 0:1 jsme se tak utkali s Lipovou o konečné 3. místo. V zápase jsme vedli 2:0, následně prohrávali 2:3, ale v závěrečných minutách jsme přeci jenom utkání otočili a po vítězství 4:3 obsadili konečné 3. místo, které bylo i mírným zklamáním vzhledem k síle týmu.
Sestava: Mžourek, Daniel, Kopecký, Latzel, Novák, Linhart, Salva, Ondráček.

Fotogalerie: Okresní finále ve florbale žáků

ZŠ Žulová © 2015 Všechna práva vyhrazena.