Coca Cola cup

I letos se naše škola přihlásila do fotbalové soutěže pořádané firmou Coca Cola. Tentokrát nás los zavedl na hřiště Rapotína, kde se konal kvalifikační turnaj. Našimi soupeři byli mužstva z Gymnázia Jeseník, ZŠ Nový Malín a ZŠ Údolí Desné.

V prvním utkání jsme se utkali s chlapci z Malína. Bohužel se potvrdilo, že nám úvodní zápasy vždy činní problém. Hned v první minutě jsme inkasovali. Velkou šanci vzápětí promarnil Novák, když neproměnil samostatný nájezd. Špatný první poločas jsme potvrdili inkasovanou brankou v poslední minutě poločasu. I když jsme v druhém poločase zlepšili hru, nepodařilo se nám kontaktní branku vstřelit a prohráli 0:2.

Ve druhém zápase jsme už hráli na předpokládané úrovni. Soupeře z Desné jsme celý zápas přehrávali a zaslouženě zvítězili 4:0.

V posledním utkání nás čekalo derby proti Gymnáziu. I v tomto utkání jsme předváděli kvalitní fotbal a soupeře s přehledem porazili 5:2.

Turnaj jsme díky úvodní porážce zakončili na druhém místě a nepostoupili tak do dalších kol.

Školu reprezentovali: Křupka, Pavlátka, Kopecký, Valíček, Novák, Rejda, Blažek, Syrovátka, Daniel, Ondráček, Mžourek, Gnida, Linhart, Salva.

Fotogalerie: Coca Cola cup

ZŠ Žulová © 2015 Všechna práva vyhrazena.