Drakiáda

„Drakiáda 2014”, kterou školní družina každoročně organizuje, byla završením projektového dne „Draci a dráčci”, který proběhl na prvním stupni naší školy. Letošní ročník byl jiný, neboť draci nelétaly nad pastvinami, které jsou zarostlé vysokou trávou, ale vznášely se nad místním fotbalovým hřištěm. Počasí nebylo ideální a přece se sešlo dost dětí a rodičů nadšených pro tento druh zábavy.

Pouštěním draků se 8. Října bavilo 65 dětí a dospělých. Chlapci z 6. a 7. třídy byli malým kamarádům dobrými pomocníky. Poděkování za účast patří dětem, rodičům, pomáhajícím učitelům a také paní ředitelce, která se na naši akci přišla podívat.

V závěru byli vyhlášeni vítězové " Drakiády 2014". Získali diplom a věcnou cenu.

Kategorie mladší děti Kategorie starší děti
1. Tereza Pupová 1. Matěj Valíček
2. Lucinka Mrňousová 2. Kristýna Totová