Závody ve sněhu

Ve středu 11. ledna uspořádala školní družina závody, na kterých si děti poměřily své jezdecké umění na bobech, lopatách nebo saních. I když sněhové podmínky nebyly nejlepší, nikomu to nepokazilo náladu a závodění jsme si užili. Děti byly rozděleny do dvou věkových kategorií a vítěze čekala odměna a diplom za nejrychlejší sjezd z kopce. Také jsme vyzkoušeli, komu nejdál jeho sněhový stroj dojede. Pochvala patří dětem za vzorné chování a dodržování bezpečnosti.

Vítězové mladší kategorie:        1. Jan Nicolas Beňák

2. Nikol Bachroňová