Koledování, Mikulášská soutěž

V předvánočním čase školní družinu ozdobí výstavka dětských prací, které namalují nebo vyrobí v kroužku, doma s rodiči, či v družině. Tématem těchto výtvorů je Advent, Mikuláš a Vánoce. Hlasováním všech dětí a zaměstnanců naší školy jsou vybrány nejlíbivější výrobky. V letošním roce rozhodovalo o vítězi 124 hlasujících.

1.     místo – Beáta Kapečková

2.    místo – Jannis Glavinas

3.    místo – Petra Platošová

Vítězové byli vyhlášení a odměněni po společném „Koledování“ v tělocvičně. Děti ze čtvrté a páté třídy s paní učitelkou Nitkulincovou si pro mladší kamarády připravily krásné vánoční vystoupení. Příjemné odpoledne se stalo ještě lepším   po návštěvě paní ředitelky a pana zástupce, kteří dětem přinesli nové hry         a stavebnice. Na závěr jsme se pohostili cukrovím a vánočním punčem.

Foto: J. Švardalová

Fotogalerie: Koledování, Mikulášská soutěž