Výtvarná Mikulášská soutěž

Pomalinku se blíží vánoční svátky a k nim patří také vánoční výzdoba, a proto se ve školní družině opět pořádala soutěž o nejhezčí a nejzajímavější vánoční dekoraci.

Mile nás překvapil zájem dětí i jejich šikovnost. Pod jejich ručkami vzniklo mnoho zajímavých výrobků. Vyráběly z různých materiálů a využívaly nejrůznější techniky.

Dne 16. 12. v dopoledních hodinách proběhlo jejich hodnocení. Z 25 prací vybírali ty "nej" nejen žáci celé školy, ale i jejich zaměstnanci. Věříme, že výběr nebyl vůbec jednoduchý, ale jak už to bývá, vyhrát může pouze jeden. Tentokrát to zvítězila se svým vánočním stromečkem Beáta Kapečková z druhé třídy,                na krásném druhém místě se umístila žákyně čtvrtého ročníku Linda Čáslavová za zimní chaloupku a třetí místo za věneček vyrobený z vatových tampónů obsadila Natálie Kapečková z pátého ročníku. Gratulujeme! Žákyně si odnesly diplom a věcnou odměnu. Na ostatní děti se také myslelo a jejich snaha byla odměněna malou sladkostí.

Slavnostní hodnocení probíhalo téhož dne v odpoledních hodinách v příjemné předvánoční atmosféře v prostorách školní družiny, kdy nám žáci první třídy přednesli básničky. Děti, které dochází do dramatického kroužku, nám pod vedením paní učitelky D. Nitkulincové  zazpívaly pásmo vánočních písniček. Vystoupení se nám líbilo. Všem patří velké poděkování. Po vyhlášení výsledků byl podáván  vánoční punč a výborné cukroví , které si děti přinesly.      Na závěr bychom chtěly ještě jednou poděkovat dětem, které se zúčastnily této soutěže, za pěkné výrobky a všem žákům i zaměstnancům školy za jejich  hodnocení.

Přejeme vám krásné a příjemné prožití svátků vánočních, pod stromečkem plno dárků a do nového roku hodně štěstí, zdraví a co nejvíce splněných přání.

Vychovatelky školní družiny Alena Macečková a Jitka Švardalová

Fotogalerie: Výtvarná Mikulášská soutěž