Král pexesa

Školní družina vyhlásila turnaj „Král pexesa“. V této oblíbené dětské hře soutěžilo 29 dětí ve dvou kategoriích.

Ve středu 11. listopadu jsme v obou odděleních odehráli základní kola tohoto turnaje. Do finálových klání postoupily tyto děti: Ondřej Ševčík, Lukáš Kopecký, Karolína Latináková, Hana Kovaříková, Adéla Dědochová, Daniel Nemeškal a Antonín Haas. Ve finále musel nemocného Lukáše Kopeckého nahradit Patrik Bankó.

Po týdnu si zahrály o umístění ve své kategorii a nakonec se všichni snažili získat korunu krále pexesa. A jak vše dopadlo?

Mladší děti:  1. Hana Kovaříková, 2. Ondřej Ševčík, 3. Patrik Bankó, 4. Karolína Latináková

Starší děti:   1. Adéla Dědochová, 2. Daniel Nemeškal, 3. Antonín Haas

Absolutně nejlepší hráčkou tohoto turnaje se stala Adélka Dědochová a byla korunována na letošní královnu pexesa naší školní družiny. BLAHOPŘEJEME!

Foto: J. Švardalová

Fotogalerie: Král pexesa